متقاضی گرامی اعطاي تسهيلات مورد نظر، پس از بررسي اهليت اعتباري متقاضي و ضامنين معرفي شده از سوي وي و تكميل و تحويل كليه مدارك و مستندات لازم مطابق ضوابط و دستورالعملهاي بانك آینده و همچنين اخذ وثائق مورد نظر بانك آینده و دارا بودن ساير شرايط لازم مطابق با مقررات اين بانك صورت خواهد پذيرفت .
لذا ثبت درخواست دريافت تسهيلات ،‌ الزامي براي بانك در جهت اعطاء تسهيلات به متقاضي به وجود نخواهد آورد و متقاضي با پذيرش اين امر حق هر گونه اعتراض در اين خصوص و هر گونه ادعاي ديگري نظير سوء استفاده از اطلاعات ارائه شده و ... را از خود سلب و اسقاط نمود.
این سامانه به منظور اطلاع رسانی در زمینه بسته های مختلف تسهیلاتی بانک آینده، ثبت درخواست و متعاقباً امکان پیگیری مراحل بررسی درخواست شما متقاضی عزیز ایجاد شده است. در صورتیکه تمایل به ثبت درخواست تسهیلات مورد نظر خویش دارید، ابتدا بایستی در این سامانه ثبت نام نمایید.
برای این منظور اگر در بانک آینده دارای یکی از حساب های الکترونیکی نظیر (قرض الحسنه پس انداز، جاری و ...) نمی باشید خواهشمند است ابتدا نسبت به افتتاح حساب از طریق یکی از شعب بانک آینده اقدام نموده سپس در این سامانه ثبت نام نمایید. لازم به ذکر می باشد در هنگام عضویت در سامانه،شماره حساب وارد شده می بایست متعلق به شعبه مورد نظر برای اخذ تسهیلات باشد

حسب قوانین و مقررات موجود تسهیلات به متقاضیانی اعطا خواهد شد که دارای شرایط ذیل باشند:
1. نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی کشور
2. عدم وجود مطالبات معوق نزد بانک آینده
3. عدم وجود مطالبات معوق نزد سیستم بانکی کشور


توجه شما کاربر گرامی را به این نکته جلب می نماید، با توجه به اینکه مراحل بررسی و پرداخت تسهیلات به صورت مکانیزه انجام می شود مسئولیت ورود اطلاعات صحیح به عهده شما بوده و در صورت ثبت اطلاعات نادرست، هزینه های مربوطه عودت داده نمی شود.


مطالب فوق را مطالعه کردم و قبول دارم