آینده‌داران 1مشتری محترم: در صورتی‌که در بانک آینده حساب ندارید، می‌توانید بدون مراجعه به شعبه، با استفاده از سامانه کیلید احراز هویت شده و مشتری بانک آینده شوید و از خدمات این بانک بهره‍مند گردید.

https://ba24.ir/services/kilid


آینده‌داران 1

بانک آینده به منظور ایفای مسئولیت­ اجتماعی خود در رابطه با جبران بخشی از خسارات وارده به علت شیوع بیماری کرونا برای تمامی مشتریان محترمی که (دارای انواع سپرده‌های کوتاه‌مدت، قرض‌الحسنه، بلندمدت شتاب، آینده‌ساز و واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق گسترش فردای ایرانیان)، محصول ارزش‌آفرینی با نام "آینده‌داران 1" با شرایط زیر ارائه می‌نماید.

ردیف

مبلغ بدهی اعتباری

نرخ تسهیلات

تعداد اقساط

1

از 10.000.000 ریال

تا 200.000.000 ریال

4 درصد

6 (ماهه)

2

8 درصد

12 (ماهه)

سقف اعتبار

حداقل 10 میلیون ریال و حداکثر 200 میلیون ریال، با ضرایب ده میلیون ریالی.

نحوه مصرف

خرید حضوری از فروشگاه‌ها و هایپراستار بازار بزرگ ایران مال واقع در شهر تهران

دوره بازپرداخت

اولین قسط: یک ماه بعد از تعیین تاریخ شارژ اعتبار (تقسیط یا بازپرداخت یکجا)

روش‌های بازپرداخت

تسویه یکجا: 60 روز بعد از تخصیص اعتبار بدون کارمزد (مشتری می تواند قبل از سررسیدِ 60 روزه، نسبت به پرداخت بدهی (تسویه کامل) اقدام نماید).

تسویه اقساطی: 6 ماهه / 12 ماهه

نوع تسهیلات

عقد مرابحه

مهلت خرید

تا 60 روز پس از زمان دریافت اعتبار

وثایق

  • وثیقه انواع سپرده (کوتاه مدت- بلندمدت- قرض الحسنه جاری- قرض الحسنه پس انداز- سپرده بلندمدت شتاب- سپرده آینده ساز) و واحدهای سرمایه گذاری صندوق گسترش فردای ایرانیان
  • کارمندان ادارات و سازمان های دولتی، با ضمانت خود فرد (خود ضمانتی)، و ارائه نامه از سازمان متبوع خود، قادر به استفاده از طرح می‌­باشند.

شرایط استفاده از اعتبار:

 اعتبار ارائه شده صرفاً برای خرید حضوری از فروشگاه ها و هایپراستار مرکز خرید ایران‌مال (بازار بزرگ ایران) می‌باشد.ثبت نام